ההיסטוריה של מכון כושר איתנים | אֵיתָנִים קֶטְלְבֶּלְס - חֲדַר כֹּשֶׁר אוֹלַד סְקוּל, פִּילָאטִיס מַכְשִׁירִים וּמְכוֹן הַקֶטְלְבֶלְס הָרִאשׁוֹן וְהַמִּקְצוֹעִי בְּיִשְׂרָאֵל.

מכון איתנים ברמת השרון שמור נתח נכבד בהתפתחות תרבות התנועה, כושר והספורט באזור רמת השרון והרצליה. לרבים זכור מכון כושר איתנים כמכון קטן עם ציוד מיושן, אבל תמיד שוקק חברים עם אוירה נעימה ומשפחתית. חברים המגיעים לאחר תקופה ארוכה לביקור או לאימון, נעצרים בתדהמה, ואינם יכולים שלא למלמל את ה "לא יתכן שלהם".
1964 – מייסד המכון שלום הירש נדבק בחיידק הספורט, באזור רמת השרון עדיין לא היו מכוני כושר, וכדי להתאמן באגרוף נאלץ לנסוע לת"א. ואז נולד הרעיון להקים ברמת השרון את "מכון כושר איתנים". מכון להרמת משקולות ואגרוף עממי המצויד בציוד פשוט.
1978 – מכון איתנים נשרף כליל. הנפגעים מהשריפה, בלה וניר הירש ניסו לכבות את האש אך השריפה התפשטה במהירות. צוותי כבוי שהגיעו ניסו אף הם אך לצערנו ללא הצלחה. למחרת היום החל שיפוץ המכון והרחבתו…
1985 – מכון כושר איתנים תחת הנהלת תמיר הירש (כיום מנכ"ל חברת פעלטון) המכון שינה את תדמיתו והפך למודרני וחדשני.
1991 – מכון כושר איתנים יצא לדרך חדשה עם אורי הירש, לאחר סיור השתלמות בארה"ב (סיור בלמעלה מ 30 חדרי כושר מהמפוארים בעולם), עבר המכון שיפוץ נרחב. ונבנה ע"פ הדגם האמריקאי למכוני כושר ומשלב בתוכו את החמימות הישראלית.
2004 – מכון כושר איתנים החל לשנות כיוון ופתח סטודיו לפילאטיס מכשירים ואימון פונקציונלי.
2006 – מכון איתנים מביא את אימון הקטלבלס לישראל והופך להיות מכון הקטלבלס הראשון בישראל. לאחר ניסיון רב שצבר במהלך השנים בשיטות שונות ומגוונות של אימונים והדרכה, השתתפות בהשתלמויות בינלאומיות ולימודים עם מורים מהמובילים בעולם הקים אורי את בית-הספר הישראלי לקטלבלס במכון איתנים, אותו הוא מנהל גם כיום. כמו המכון מעביר מגוון של סדנאות ליחידות העילית של צה"ל וסדנאות וקורסי הסמכה למדריכי קטלבלס, זאת מטעם ארגון הקטלבלס בישראל.
2008 – מכון כושר איתנים עבר דירה להרצליה. (1100 מטר ממיקומו הקודם, לרבי עקיבא 50 הרצלייה)
2014 – מכון כושר איתנים חגג את שנתו ה – 50 !!!.

חברים, אם יש לכם תמונות שצילמתם באיתנים, שלכם של בני משפחה או חברים… אתם מוזמנים לשלוח אלי : hirschuri@gmail.com ואני אעלה את התמונות שלנו לדף זה : eitanim.co.il/history

שנות השישים

שנות השבעים

שנות השמונים

שנות התשעים – אלפיים

2006 – 2008

2010 – 2015

ימינו

חברים, אם יש לכם תמונות שצילמתם באיתנים, שלכם של בני משפחה או חברים… אתם מוזמנים לשלוח אלי : hirschuri@gmail.com ואני אעלה את התמונות שלנו לדף זה : eitanim.co.il/history

איתנים קטלבלס – מכון כושר רמה"ש – הרצליה | 077-540-8885 | וואטסאפ 
שעות פעילות | א' – ה' 8:00-11:00 – 16:00-21:00 | שישי 8:00-12:00

דילוג לתוכן