תרגול תנועתי ופילאטיס מכשירים

תרגול תנועתי אישי בקבוצה קטנה –אורי הירש , אימון אישי (אחד על אחד), במסגרת קבוצתית קטנה (עד שישה אנשים), כשלכל מתרגל בקבוצה תרגול אישי המותאם לצרכיו האישיים. האימון מאפשר להנות מאימון אישי בחוויית הקבוצה .

תרגול תנועתי עוסק ביכולתנו לנוע ולתפקד בצורה יעילה יותר בחיי היום יום, בהתאם לצרכינו הייחודים. התרגול מסיט את הדגש מ"איך הגוף נראה", ומחזק את הקשר החשוב ל"איך הגוף נע ומתפקד" לא מדובר בשיטה מסוימת, כי אם דרך שיטתית לתרגול, שמיושמת באופן גמיש, על פי צרכיו ויכולותיו של המתרגל.
תרגול גופני לשכלול התנועתיות – שיפור הכוח, הגמישות, הקואורדינציה והיעילות. התרגול נעשה בדרך פשוטה, בבגדים נוחים, יחפים, כל אחד לעצמו ועם אחרים.

פילאטיס מכשירים – קרין ניב ואורי הירש . היא מערכת תרגילים ותנועות שנוצרו ופותחו ע"י חלוץ בשיקום גופני, ג'וזף הוברטוס פילאטיס. בעזרת שימוש בציוד ייחודי, השיטה, מחנכת, מעצבת מחדש, מייצבת ומאזנת את הגוף. השיטה משלבת חוזק שרירים עם גמישות, קואורדינציה וכושר גופני. שיטת הפילאטיס משחררת מפרקים דחוסים ומגבירה את זרימת הדם והחמצן בגוף. השילוב של זרימת דם מוגברת יחד עם גוף חזק יותר, טווח תנועה גדול יותר ואיזון שרירי, יוצר גוף בריא המתנועע ביעילות ובחיוניות. פילאטיס מחזק, מגמיש ומשחרר את הגוף מהרגלי יציבה לקויים. הוא עוזר להחלים מכאבי גב, צוואר ובעיות מפרקים שונות, מקל ומשחרר מלחצים, מתח ועייפות.

מוזמן להתחיל להתרגל במסגרת שתקדם אותך ותאפשר לך להרגיש מעולה עם הגוף שלך.
טופס הרשמה מקוון
תשלום מקוון (באתר מאובטח)
ישומון לרישום מקוון לשיעורים
דברו איתנו בפייסבוק
דברו איתנו בוואטסאפ

איתנים קטלבלס – מכון כושר רמה"ש – הרצליה | 077-540-8885 | וואטסאפ 
שעות פעילות | א' – ה' 8:00-11:00 – 16:00-21:00 | שישי 8:00-12:00

    

אהבתם? תעבירו את זה הלאה